Bağlarbaşı - ÜSKÜDAR / İSTANBUL   

Halı Overlok ve Saçak Yenileme 
    
  Makine Halı Overloğu
Saray,Koyunlu,Gümüşsuyu gibi makine fabrikasyon halıların overloğudur. 6mm - 11 mm arası genişliktedir.Fitil kullanılarak yapılır.
  
  El Dokuma Halı Overloğu
Eskime ve yıpranma dolayısıyla ekonomik değerini yitirmiş olsalar da gözden çıkarılamayan Ladik,Bünyan,Hereke,Milas,Isparta türü el dokuma halılarında halının elyaf ve rengine en yakın iplikler kullanılarak yapılan makine overloğudur.6-11 mm. genişlikte olup fitil kullanılarak yapılır.
  
  Duvardan Duvara Döşemelik Halı Overloğu
İthal ya da yerli tüm duvardan duvara döşemelik halıların, halı ,yolluk ya da paspas ölçülerinde kesilmiş parçalarına halının elyaf ve rengine uygun iplerle yapılan 11 mm. genişlikte bir overlok türüdür.
  
 Saçak Yenileme
Ladik,Bünyan,Hereke,Milas türü el dokuma halılarınızın zamanla yıpranmış pamuk ya da yün saçaklarını yenileterek görünümlerini zenginleştirebilirsiniz.
Ayrıca çok sevdiğiniz makina halılarınızın yıpranmış saçaklarını da yeniletmeniz mümkün.

 

 AY-TÜR HALI YIKAMA 
İcadiye Mahallesi,Türkan Hatun Sk. No:34/1A  Kuzguncuk-Bağlarbaşı/ÜSKÜDAR/İSTANBUL

0 216 310 99 08 - 0 216 391 91 39   
Etiketler: halı yıkama halıyıkama hali yikama halı yıkamak halı yıkamacı halı yıkama firması halı yıkama şirketleri halı yıkama firmaları halı temizlik halı temizliği halı yıkama yerleri halı yıkama merkezleri halı yıkama tesisleri üsküdar halı yıkama ümraniye halı yıkama çekmeköy halı yıkama ataşehir halı yıkama kadıköy halı yıkama göztepe halı yıkama çengelköy halı yıkama acıbadem halı yıkama koşuyolu  halı yıkama istanbul anadolu yakası halı yıkama maltepe halı yıkama bostancı halı yıkama