Bağlarbaşı - ÜSKÜDAR / İSTANBUL   

   

2-Leke Çıkarma Çalışmaları ve Antibakteriyel Yıkama

Tozu alınan halılar dokuma ,elyaf ve renk hassasiyetlerine göre gruplandırılarak yıkama işlemine geçilmekte;yıkama safhasında kireci alınarak yumuşatılmış su,renk koruyuculu,organik ve antibakteriyel halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır.Her çeşit halı ve lekede güvenle kullanılabilen leke çıkarıcılardan yararlanılarak lekeler üzerinde titizlikle çalışılmakta ve sabitlenerek renk oluşturmuş lekeler dışında bütün lekeler çıkarılmaktadır. Tam otomatik konveyör bant sisteminde ya da yarı otomatik makinelerle yapılan yıkamada halılar tek tek yıkanmaktadır.
Devirleri ayarlanabilir disk fırçalardan oluşan fırça platformu,ıslatma,şampuanlama,küreme(gelberi) gibi ünitelerin yer aldığı ana yıkama safhasında,arzu edilen ve mümkün olabilecek temizlik elde edilene kadar yıkama çalışmaları devam ettirilmekte;halı tabanı, kenar ve saçaklar üzerinde ayrıca ve hassasiyetle durulmaktadır.
1 Yıkama Öncesi Toz Alma
Toz akarlarının(mite),allerjen mikroorganizmaların ve bakterilerin çok sevdiği mekanlar olan halılarda, daha hijyenik bir temizlik elde etmek için...


2Leke Çıkarma Çalışmaları ve Antibakteriyel Yıkama
Her çeşit halı ve lekede güvenle kullanılabilen leke çıkarıcılardan yararlanılarak lekeler üzerinde titizlikle çalışılmakta ve sabitlenerek renk oluşturmuş lekeler dışında bütün lekeler çıkarılmaktadır.
Tozu alınan halılar dokuma ,elyaf ve renk hassasiyetlerine göre gruplandırılarak.....


3
Dezenfeksiyon ve Durulama
Cansız yüzeylerde hastalık yapma özelliği olan mikroorganizmaların
fiziksel/kimyasal yollarla azaltılması veya yok edilmesi
anlamına gelen dezenfeksiyon hususuna halı yıkamanın her safhasında azami özen gösterilmektedir.
Durulama halı yıkamanın önemli safhalarındandır.Durulaması iyi yapılmadan kurutulmuş halı ....4
Hijyenik Şartlarda Her Mevsim Tam Kurutma
Yıkama ve durulaması tamamlanan halıların kısa sürede ve sağlıklı kurutulabilmesi için....
5

Hav Tarama /Vakum /Ambalaj
Kuruyan halılar,üzerlerinde olabilecek yatım bozuklukları,fırça izleri ve pamukcuklanmaları giderme amacıyla...
 AY-TÜR HALI YIKAMA 
İcadiye Mahallesi,Türkan Hatun Sk. No:34/1A  Kuzguncuk-Bağlarbaşı/ÜSKÜDAR/İSTANBUL

0 216 310 99 08 - 0 216 391 91 39   
Etiketler: halı yıkama halıyıkama hali yikama halı yıkamak halı yıkamacı halı yıkama firması halı yıkama şirketleri halı yıkama firmaları halı temizlik halı temizliği halı yıkama yerleri halı yıkama merkezleri halı yıkama tesisleri üsküdar halı yıkama ümraniye halı yıkama çekmeköy halı yıkama ataşehir halı yıkama kadıköy halı yıkama göztepe halı yıkama çengelköy halı yıkama acıbadem halı yıkama koşuyolu  halı yıkama istanbul anadolu yakası halı yıkama maltepe halı yıkama bostancı halı yıkama